Nieustające krwawienie po rozpoczęciu stosowania tabletek antykoncepcyjnych

witam mam 30 lat nigdy wczesniej nie brałam zadnych tabletek antykoncepcyjnych i od 11 dni biore tabletki o nazwie Rigevidon i ciągle mam nieustające krwawienia czy to jest normalne bo naprawdę zaczynam się niepokoic pozdrawiam Julia

Rzopoczęcie stosowania pigułki antykoncepcyjnej często prowadzi do nieprawidlowych krwawień w 1 cyklu ich stosowania. Przy pigułkach Rigevidon zdarza się to jednak dość rzadko z uwagi na ich skład. Jeśli nie ma Pani innych objawów można spróbować dobrać do końca, zrobic 7 dniowa przerwę i zobaczyć czy w kolejnym m-cu będzie tak samo. Jesli tak konieczna bedzie wizyta