Nieustające krwawienie po rozpoczęciu stosowania tabletek antykoncepcyjnych

witam mam 30 lat nigdy wczesniej nie brałam zadnych tabletek antykoncepcyjnych i od 11 dni biore tabletki o nazwie Rigevidon i ciągle mam nieustające krwawienia czy to jest normalne bo naprawdę zaczynam się niepokoic pozdrawiam Julia
KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

Rzopoczęcie stosowania pigułki antykoncepcyjnej często prowadzi do nieprawidlowych krwawień w 1 cyklu ich stosowania. Przy pigułkach Rigevidon zdarza się to jednak dość rzadko z uwagi na ich skład. Jeśli nie ma Pani innych objawów można spróbować dobrać do końca, zrobic 7 dniowa przerwę i zobaczyć czy w kolejnym m-cu będzie tak samo. Jesli tak konieczna bedzie wizyta

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty