Niewielkie podłużne wgłębienia na piersi a rozstępy

Witam. Na lewej piersi, nieco większej od prawej zauważyłam coś w rodzaju rozstępów. Rok temu schudłam 10 kg., biust nieco opadł.Dopiero pod odpowiednim kątem to zauważyłam niedawno. Na górze pierś opadająca ma niewielkie, podłużne, raczej płytkie wgłebiebienia. Inne niż rozstepy na udach. Nie są one ani białe, ani czerwone, są raczej w kolorze skóry. W biustonoszu , kiedy są uniesione ich nie widać, a skóra jest napięta. To rozstępy czy coś innego? Jak z tym walczyć? Dziękuję

Z samego opisu trudno jest ocenić. Jest duże prawdopodobieństwo, że są to rozstępy. Może Pani stosować preparaty na rozstępy dla kobiet w ciąży np.Mustela - krem i oliwka. Może Pani też udać się do gabinetu medycyny estetycznej celem diagnozy i dobrania zabiegów mających na celu pobudzenie krążenia i przebudowy skóry.

Dzień dobry,

Owszem, możliwe jest, że są to rozstępy. Natomiast, aby postawić diagnozę i wdrożyć ewentualne zabiegi, niezbędna jest konsultacja w klinice medycyny estetycznej. Specjalista po obejrzeniu zmian zleci stosowną pielęgnację domową oraz zabiegi redukujące Pani problem.

Pozdrawiam