Cieniutkie i blade pręgi na piersi a rozstępy

Jakiś czas temu na lewej piersi pojawiły się cieniutkie, blade pręgi. Od razu pomyślałam, że to początek rozstępów. Na pewno nie jest to etap bliznowacenia, nie zauważyłam wcześniej żadnych czerwonych "pasków" w tym miejscu. Co mnie zastanawia to to, że one po chwili znikają i tak samo się pojawiają. Raz są widoczne białe, prostopadłe kreski (4-6), przypominają delikatne blizny, a zaraz już ich nie ma. Czy faktycznie rozstępy mogą zachowywać się w ten sposób? Czy to w ogóle są rozstępy?

Proszę udać się na konsultację do lekarza dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej, bez obejrzenia zmian nikt diagnozy nie postawi przez komputer.

Trudno na podstawie Pani opisu jednoznacznie odpowiedziec na Pani pytanie.Proponuję odwiedzic gabinet medycyny estetycznej celem postawienia diagnozy i ustalenia planu leczenia.