Niska życiowa pojemność prawdopodobnie spowodowana niską pojemnością płuc

Witam robiłam spirometrie mam 20 pisze spo 2 99 % Ale interpretacja jest niska życiowa pojemność prawdopodobnie. Spowodowana niska pojemnością pluc .. co to oznacza ..

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest zapoznanie sie ze wszystkimi wynikami. proszę koniecznie udać się do lekarza zlecajacego powyzsze badanie.