Niski poziom żelaza u 39-latki

Od kilku lat mam bardzo niski poziom żelaza. Wynik z 2009 Red Blood Cell Folate 163ng/mL Ferritin 2.8ng/mL APRR Reference 31.1 s Wynik z 2013 r. Serum Total Bilirubin Level 22umol/L Serum Ferriitin 1.8ng/mL Haemoglobin Estimation 109g/L Haematocrit 0.318 1/1 Przy następnym badaniu Serum Total Bilirubin Level 30umol/L. Pierwsze badanie kału (2013) wyszło H PYLORI Positive - po wzięciu antybiotyku (2014) wyszło już negatywne. Cały czas zażywam żelazo 210mg 3 razy dziennie. Co oznaczają te wyniki?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wyniki powinien ocenić lekarz, który prowadzi Pani leczenie. Po pierwsze dlatego, że każdy wynik powinno się interpretować w oparciu o dane kliniczne. Po drugie dlatego, że nie podała Pani pełnych wyników, tylko wybiórcze parametry.