Nowotwór górnego zwieracza żołądka

Witam, Bardzo proszę o pomoc. Mój tata ma nowotwór górnego zwieracza żoładka, czyli z tego co sie domyślam chodzi o nowotwór przelyku. Dzis dowiedzielismy sie ze sa juz przezuty do watroby i kosci. Czeka go chemioterapia i radioterapia. Jesli chodzi o operacje lekarz powiedzial ze to ostatczenosc.,wolałby tego nie robic, gdyz po operacji jest mala szansa na dluzsze zycie. Czy leczenie chemia i naswietlaniem moze spowodowac ze guz sie zmniejszy i ze przezuty wyginą??? Bardzo prosze o pomoc!

Na tym etapie leczeniem z wyboru jest chemioterapia i naświetlania. Operacja to nie tylko ostateczność, ale niewłaściwe postępowanie - nie przyniesie efektu, a może narazić na niebezpieczne następstwa. Od reakcji na leczenie zależeć będą kolejne kroki leczenia.