Nudności, problemy z seksem oraz ból brzucha i głowy a martwienie się o finanse

Witam, mąż pracował kiedyś na wysokim stanowisku w międzynarodowej firmie. Było nas stać na wiele. Odszedł bo wypalił się zawodowo, a chciał otworzyć coś swojego, wykorzystując kontakty. Tak się stało i są zastrzyki dużej gotówki, ale i dni kiedy martwie się o dalsze losy. Martwię się tak bardzo, że momentalnie potrafi mnie rozboleć brzuch, głowa i zbiera się na wymioty. Nie mówię o sexie bo nie potrafie się ostatnio skupić...Czy jest na to jakaś rada? aby aż tak nie przeżywać i dołować się...?

Witam,
specyfika pracy męża, zmiana w pani odczuciu na gorsze, trudności z przewidywaniem i być może planowaniem powodują, z tego co Pani pisze, olbrzymi stres, który przejawia się somatycznie. Dobrze by było udać się do psychologa/ psychoterapeuty, który pomoże się Pani uspokoić i znaleźć sposób na poprawę Pani sytuacji. Często w tak emocjonalnych momentach nie widzimy racjonalnie. Jeśli Pani nic nie zrobi by dokonała się zmiana w pani myśleniu, odczuwaniu to objawy mogą się nasilać.
pozdrawiam i życzę zdrowia