Załamanie nerwowe, problemy ze snem a ból brzucha

Witam mam pyatnie bo niewiem czy to zalamanie nerwowoe czy depresja ale na depresje sie leczylem i znam poniekad objawy wiec mysle ze to nie to wiec tak szczegolnie pod wieczor zmiana nastrojow wybuchy gniewu z blachego powodu samotnosc strach przed przyszloscia problemy ze snem za duzo mysli w glowie mieszkam za granica i niewiem co zrobic ze swoim zycie jestem bezradny a nie mam kogo sie poradzic ciagla biegunka bole jakby jelitowe z lewej strony brzucha i dyskomfor ogolny pozdrawiam :*

Podobne objawy mogą także oznaczać nerwicę. Zachęcam do konsultacji z psychologiem. Jeśli nie ma możliwości skorzystania z gabinetów tradycyjnych, można poszukać gabinetów online. Usługi przez nie świadczone zapewniają wsparcie i pomoc pacjentom w podobnej do Pana sytuacji.

Witam!
Proszę poszukać terapeuty- psychologa w internecie , który pracuje online i skonsultować się , ponieważ symptomy z ciała są wynikiem sytuacji na tle nerwicowym, można omówić się osobiście jeśli znajdzie pan psychologa w miejscu gdzie teraz pan przebywa. Pozdrawiam