Problemy ze snem a zaburzenia nastroju

witam od pewnegoczasu gdzies okolo 2 lat miewam zmiany nastroju mam doly. mam takie stany ze chcialam wstac cos zrobic a cos w srodku mnie blokowalo. kiedy znalazlam prace na stale jako kosultatel to przez piewsze 3 tyg chcialo mi sie zyc a potem stan przygnebienia powrocil. jak wracalalm z pracy nie mialam chceci do zajmowania sie domem a teraz jest jeszcze gorzej nie mam sily chodzic do pracy i mam klopoty ze snem. zakupilam tabletki" na sen" zazylam i budze sie o 4 rano i nie moge zasnac.

Na pewno skoro odczuwa Pani dyskomfort związany z ciągłą zmiennością nastroju może przydać się psychoterapia, która zniweluje objawy oraz źródło trudności. Jednakże musi się to odbyć "na żywo" w gabinecie. Powodzenia!