O czym mogą świadczyć problemy ze snem?

Dzień dobry, mam ostatnio problem z wysypianiem się. Staram sie spać około 8 godzin dziennie, jednak budzę sie niewyspana. Mam trudnośc z rozpoczeciem dnia. Ostatnio nie moge schudnąć mimo racjonalnego żywienia i ćwiczeń. Wrecz przeciwnie- przytylam, czuje się napuchnięta. Co to moze byc- do jakiego lekarza powinnam sie udac?

Dzień dobry! Proszę udać się do endokrynologa, potrzebna jest pełna diagnostyka tarczycy. Opisane objawy mogą wskazywać na niedoczynność tego narządu. Pozdrawiam serdecznie.