O czym świadczą problemy ze snem w ciąży?

Dobry wieczór mam pytanie moja żona jest już w dziewiątym miesiącu ciąży to nasze trzecie dziecko przy pierwszych dwóch czula sie dobrze a teraz tragicznie od 3 miesięcy nie śpi w nocy i w dzień też ma problem z zaśnięciem ale największy problem to zespół nie spokojnych nóg bez przerwy kopie i rzuca nogami we wszystkie strony mówi że juz nie może wytrzymać tego uczucia ze nie da się tego opisać ogromna ilość energii w nogach i nic nie da się z tym zrobić chodzenie ćwiczenia i masaże nic nie poma

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udać się do lekarza prowadzącego ciąże sądzę, że może być konieczna diagnostyka.