O czym może świadczyć budzenie się o tej samej godzinie?

Dzień dobry O czym może świadczyć budzenie się o tej samej godzinie. Nie ważne czy położę się spać o 22 czy o 1 w nocy zawsze budzę się o 7:30-7:45. Nawet jak mam wolne dni i mogłabym poleżeć dłużej jest to niemożliwe. Czy świadczuy to o jakimś zaburzeniu?

Szanowna Pani,

prawidłowe funkcjonowanie zegara biologicznego wpływa na dobrostan psycho-fizyczny, układ odpornościowy, samopoczucie, sprawność intelektualną oraz fizyczną - zegar biologiczny - jest to mechanizm pozwalający na synchronizację procesów życiowych organizmu do cyklicznie powtarzających się zmian umożliwiający przystosowanie się do zewnętrznych warunkach środowiska. Zakładam, że zwykle o tej godzinie wybudza się Pani, w jakimś celu, np. w związku z pracą. Zachęcam do poczytania; https://zdrowie.tvn.pl/a/zegar-biologiczny-na-czym-polega-przestawianie-zegara-biologicznego
Pozdrawiam serdecznie