O czym może świadczyć swędzenie wokół zagojonej rany?

Witam. Obtarłam sobie nogę od buta. Rana dość długo się goiła. Jak się już zagoiła to dookoła pokawily się tak jakby czerwone plamki które bardzo swędzą . Zauważyłam,że pojawiają się też z przodu stopy na tym samym poziomie oraz na drugiej stopie w tych samych miejscach. Czy to jakaś infekcja się wdarła od rany spowodowanej butem? Czy dostanę jakaś maść bez recepty do smarowania?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje zgłosić się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.