O czym świadczą mrowienia nóg po złamaniu kręgosłupa?

Witam. 4 stycznia mialam wypadek. Zlamany mialam 2 x kregoslup na odcinku L4 , kosc krzyzowa i kosc lonowa gorna i dolna. Obylo sie bez operacji. 14 lutego wyszlam ze szpitala. Kule odstawilam 4 tygodnie temu. Nadal jestem na lekach przeciwbolowych, liryca 3x dziennie 100mg i lekach na depresje.. odkad odstawilam kule zaczely sie mrowienia najpierw stopy potem calej nogi a teraz jest zdretwiala cala lewa strona ciala i takie fale przecgodza przez lewa strone. Nie moge spac, jestem zdretwiala.

Dzień Dobry Pani,

Bardzo Pani współczuję tego, co Pani przeżywa, po urazie wypadkowym, którego następstwem są dokuczliwe i niepokojące Panią objawy.

Bardzo dobrze, że sama Pani szuka odpowiedzi i pomocy.

Na Pani pytanie może bezpośrednio odpowiedzieć tylko lekarz prowadzący Panią., który dla rozpoznania, zleci ewentualne przeprowadzenie potrzebnych badań.

Z mojej strony dodatkowo zachęcam Panią, żeby zadbała Pani o obecność pomocnych, bliskich i wspierających Panią osób, których sama obecność byłaby już uzdrawiająca.

Proszę również rozważyć zwyczajną i dodającą sił rozmowę z psychologiem.

Życzę Pani powrotu do skutecznej aktywności i radości,
Irena Mielnik-Madej
aneris@op.pl