O czym świadczy bolesne i sine wgłębienie na nosie po pomniejszaniu małżowin nosowych?

witam Od 6 miesiecy mam na nosie bolesne sine wglebienie ktore robi sie czasami bardzo zimne i dodatkowo boli bardziej dodam ze mialem robione pomniejszanie malzowin nosowych i od tego czasu odczuwam bol na nosie czy tez w srodku tego nosa co sie moglo stac? Widzial mnie inny lekarz nie wykonujacy zabiegu i stwierdzil ze wszystko jest ok nie ma zadnego zapalenia itp nie doznalem zadnego urazu nosa dodam ze odczuwam tez dyskomfort oka po tej stronie

Pytaj co się mogło stać z Twoim nosem i z Twoim okiem tego operatora, który wykonywał Ci zabieg pomniejszania małżowin nosowych. Nie wiem co to był za zabieg ale zbieraj dokumentację medyczną bo może ten ktoś coś Ci popsuł i za to powinien się wytłumaczyć lub zapłacić odszkodowanie

Szanowny Panie,
Może to być następstwo operacji. Regeneracja tkanek nosa może potrwać nawet do kilkunastu miesięcy, najlepiej być w kontakcie z lekarzem operacyjnym lub zgłosić się na tomografię komputerową jeśli dolegliwości nie ustąpiłyby po kolejnych 3 mc
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej