O czym świadczy drętwienie twarzy i problemy z przełykaniem?

Witam. Mam stwierdzoną nerwice, brak zelaza i proboemy z zatokami. Od pewnego czasu odczuwam problemy z przełknięcie czego kolwiek, uczucie mrowienia języka, gardła i twarzy, czasami jednej polowy(przeważnie). Już kiedyś objawy drętwienia twarzy miałam- przeszły po 2 tygodniach. Czym może być to spowodowane ? Czytałam w internecie jednak znalazłam informacje, które pogłębiły moją nerwice i teraz myśle tylko o tym czy nie mam żadnego udaru bądź guza mózgu.

Szanowny Panie, zachęcam do wizyty u lekarza psychaitry. Jesli jest taka potrzeba i podejrzenie, zapewne zleci wykonanie niezbędnych badań neurologicznych i innych. Opisywane przez Pana objawy mogą nie mniej jednak mieć podłoże psychicznie. Jesli zatem wykluczy się podłoże somatyczne (fizyczne) tych objawów; zapewne włączone zostana leki psychiatryczne oraz zasugerowana zostanie psychoterapia. Pozdrawiam

Bardzo proszę udać się do lekarza, warto się skonsultować, ponieważ opisywane objawy mogą mieć różną przyczynę, oczywiście problemy z nerwicą też należy wziąć pod uwagę.