O czym świadczy kłucie w okolicy serca?

Witam serdecznie Od wczoraj mam silby ból głowy który po żadnych tabletkach nie ustępuje A dziś doszło kłucie po prawej stronie tam gdzie płuca. Bylam na IP został podany ketonal w zastrzyku lekarz stwierdził że to nerwica ale ja prowadzę normalny i spokojny tryb życia. Nawet po tym zastrzyk mi nic nie przeszlo uklucia sa nadal mniej więcej co 15minut A jak kłucie mina to mi serce wali jak szalone. W głowie czuje jak by mi się paliło mimo że temperature mam 36,6 Co to może być ?nadmienie ze mam

Skoro podany lek nie zadziałał, to jest to pewien dowód na to, że lekarz ma jednak rację co do nerwicy. Proponuję konsultację z psychologiem. Pozdrawiam