O czym świadczy kłucie w pępku?

Witam Dziwny problem od rana kuje mnie w pepku prawie non stop w czasie uklucia bol w skali od 1 do 10 napewno 5...po za tym zadnych objawow. Uczucie jak by srubokret ktos wkladal, uczucie pelnosci brzucha Prosze o szybka odpowiedz, bo nue wiem czy isc na pogotowie czy poczekac Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza POZ po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć