O czym świadczy niepokojące zachowanie mojego męża?

Witam chciałabym uzyskać jakąś odpowiedź na poniższy opis objawów z czym to może być związane ?? U swojego męża od już dłuższego czasu zaobserwowałam że gdy przychodzi np. po pracy po kilkunastu godzinach gdzie pracuje fizycznie jest często taki nieobecny zapomina o różnych rzeczach nie pamięta o czymś o czym niedawno mówił a nawet kilka minut wcześniej, często powtarza różne rzeczy, ma dziwne spojrzenie - wydaja się tak jakby troszkę mętne, ponadto ogólnie ma problem z jelitami często jak idzie do toalety to jednak nie jest to zwykłe oddanie kału tylko jednak bardziej takie jakby problematyczne w sensie że taką jakby miał biegunkę często też w okresie takim jesiennym i wiosennym towarzyszy temu krew, często łapie grzybice na stopach, od kilkunastu miesięcy odczuwa ból w plecach, zapach z ust wydaje się dziwny. Przepraszam za taki chaotyczny opis ale już nie wiem co mam o tym myśleć. Chciałabym podkreślić ze w ciągu dnia mąż tez mało je bo twierdzi ze nie czuje głodu a jednak wazy więcej. Co jeszcze zauważyłam to ze gdy np nie je za dużo w ciągu dnia i na wieczór zje więcej nagle staje się taki jakby był po alkoholu - proszę o pomoc. Niestety wszystkie te zachowania i objawy złe wpływają na nasz związek i rodzine.

Szanowna Pani,

wskazana jest szczegółowa diagnostyka gastrologiczna, proszę się zgłosić do lekarza pierwszego kontaktu, np. można skorzystać z teleporady nfz.