O czym świadczy problem z odczuwaniem przyjemności podczas zbliżenia?

Witam, jestem kobietą mam 19 lat i mam problem z odczuwaniem przyjemności ze zbliżeniem z facetem. Nie chodzi tu o sam seks, lecz także o dotykanie. t.z nie czuję przyjemności, kiedy facet dotyka moich piersi, jeżeli bawi się nimi to i tak nie odczuwam żadnej przyjemności, tak samo jest z łechtaczką, nawet jeżeli w grę wchodzi masturbacja - również nie działa. Jak mogę temu zaradzić ? Gdzie tkwi problem?

Dzień dobry!

Jak przebiegało Pani dojrzewanie i aktywności seksualne przez rozpoczęciem kontaktów intymnych z partnerem?

Pozdrawiam!