O czym świadczy wynik RTG płuc 31-latki?
Witam, miałam robione badanie kontrolne płuc do pracy i wyszedł mi nad prawą kopułą przepony dobrze wysycony, owalny cień o gładkich obrysach i wymiarach 21x39 mm. Lekarz zlecił zdjęcie prawoboczne, w którym jest informacja, że jest to cień rzutujących się tkanek miękkich przedniej ściany klatki piersiowej. Co to znaczy?

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Konieczne jestvrozszerzenie diagnostyki . Zamiana może wynikać z tkanek klatki pierwsiowej, proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego