Objawy bezdechu i lęków nocnych

Witam, Czy budzenie się w nocy po kilka razy (głownie przy zasypianiu ale nie tylko) z krzykiem i brakiem tchu trwającym nawet kilka sekund to objaw bezdechu czy lękow nocnych? nie wiem gdzie szukac pomocy, prosze o radę.

Witam, myślę,że warto skonsultować swój stan zdrowia u kilku specjalistów w tym koniecznie u psychologa,neurologa, pulmonologa i kardiologa.Opis jest zbyt ogólnikowy aby cokolwiek więcej Pani doradzić.Pozdrawiam

Witam, proszę na początek skontaktować się i porozmawiać z lekarzem pierwszego kontaktu który zdecyduje o dalszej diagnostyce. Pozdrawiam serdecznie