Objawy przeziębienia po seksie

Czy moglem się zarazić? Z soboty na niedzielę uprawianiem seks z panią do towarzystwa (roksa) seks klasyczny był w zabezpieczeniu natomiast owalny gdzie ja byłem bierny nie zabezpieczony. Po 2 dniach od tego zajścia wystąpiły u mnie objawy przeziębienia. Po 3 dniach powiekszone wezly chlonne które mam do dziś ponieważ jestem za granicą i nie mam dostępu do lekarza smaruje je tylko maścia.nie mam również apetytu nie wiem czy to z nerwów czy nie... zadzwoniłem do pani że spotkania mówi zw jest zdr

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza rodzinnego, po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedzieć. a wezły chłonne gdzie sa powiększone?