Obniżona samoocena, stres i wahania nastroju

Witam ,zwracam się z prośbą o diagnozę.... Od kilku dni mam poważne wahania nastrojowe ,chodź ich nie chce one sama się narastają . Mam obniżoną samoocenę,czuję się niepotrzebna,denerwuje mnie fakt,że nie mogę znaleźć lepiej płatnej pracy. Ciągle bym płakała i słuchała dołującej się muzyki,mogłabym się zamknąć w pokoju i być najlepiej sama. Denerwują mnie wszyscy ludzie,zupełnie nie wiem dlaczego. Proszę mi powiedzieć dlaczego tak się ze mną dzieje.

Witam,

Jeśli trwa to od kilku dni, diagnozowanie nie ma sensu. Być może to zwyczajna jesienna chandra, zwłaszcza, że biomet i brak słońca nie sprzyjają dobrym nastrojom. Gdyby jednak problem się przedłużał i/lub wyraźnie nasilał, proszę zgłosić się do specjalisty.

Pozdrawiam

Dzień dobry!

Kilka dni to czas stosunkowo krótki. Wielu ludzi doświadcza podobnych chwilowych trudności, które stosunkowo szybko samoistnie mijają.
Proszę zgłosić się np. do Poradni Zdrowia Psychicznego, jeśli taki stan będzie się przedłużał w czasie lub nawracał.

Pozdrawiam!