Obsesja na punkcie kręcenia u 30-miesięcznego dziecka

Obsesja na punkcie krecenia.Syn 30 m wprawia wszystko w ruch, kola aut, same auta, butelki doslownie wszystko. Moge to przerwac bez problemu.Mowa jest opozniona, mowi tylko mama i to sporadycznie. Zna kolory, cyfry. Chetnie oglada i slucha ksiazeczek, wskazuje palcem, na przedmioty, zna ich funkcje. Umie nazwac czesci ciala,komunikuje sie gestem, ma wspolne pole uwagi,jest malo ematyczny,raczej egoistyczny.Kiedy sie uderzy biegnie by go pocieszyc, ma duze poczucie humoru, bawi sie w chowanego.

Mimo wszystko jednak zachęcałabym do spotkania z psychologiem (np. w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej) w celach diagnostycznych. Podobne trudności mogą być po prostu specyfika maluszka, ale lepiej by specjalista wykluczył zaburzenia lub też by skierował na wspieranie rozwoju synka.