Obsesyjne dotykanie członka przez partnera

MOIM ZDANIEM TO JAKIŚ INNY POWÓD.NAWET ROZMAWIAŁAM Z PARTNEREM O TYM,BO ZDAŻA SIĘ,ŻE OTWIERA MI DRZWI.BAWIĄC SIĘ SWOIM CZŁONKIEM.ZNAMY SIĘ OD ROKU I JESTEM TYM ZANIEPOKOJANA.OGLĄDA TV I TEŻ TAM GRZEBIE.DLA MNIE TO CONAJMNIEJ NIESMACZNE,CZY TO MOŻE BYĆ OBJAW DEWIACJI?

Dzień dobry!

Istotne, jaka jest motywacja partnera do dotykania się, czy ma tego świadomość i kontrolę nad swoim zachowaniem - czy też jest to mimowolne.

Pozdrawiam!