Niekontrolowane dotykanie członka

mój partner lat 57-niekontrolowanie dotyka swojego członka.robi to mimowolnie-jaka przyczyna?

Witam. panowie niestety tak robią żeby ułożyć sobie, poprawic co tam niewygodnie leży. kwestia tylko tego czy robią to dyskretnie czy nie. oczywiście może byc inny powód np jakaś infekcja i swędzenie nią spowodowane.

Przyczyny mogą być różne, zależnie od stopnia świadomości i motywacji tego typu czynności. Zachęcam do konsultacji z lekarzem psychiatrą, który zdiagnozuje i skieruje na dalsze badania i/lub leczenie.