Oczyszczanie organizmu po przerwaniu stosowania amfetaminy

Moj mąż brał przez 1.5 miesiaca anfetamine dodam ze jest uzalezniony bo jako nastolatem mial z tym problem.pytanie ile czasu trwa oczyszczenie organizmu.i czy bedzie taki jak kiedys 1.5 tygodnia nie bierze ale wciaz jest pelen energi i radosci.czy to mozliwe ze bym ja tez na to wplywala bo jestem dla niego mila kochana i nie staram sie wzbudzac w nim agresji.czasami nie wiem jak sie zachowywac bo wiem ze to nie moj maz.zachowuje sie jak optimista szaleniec

Witam. Nie byłabym taka pewna, ze od półtora tygodnia nie bierze, może tylko tak pani się wydaje. Bo jeśli zachowuje sie tak jak pani opisała to wskazuje na bycie pod wpływem amfetaminy.

Zachęcam do konsultacji w ośrodku terapii uzależnień. Nie tylko diagnostyka uzależnienia powinna pomóc w ustaleniu obecnego stanu i samopoczucia męża, będzie także możliwość rozpoczęcia leczenia. Dodatkowo Pani będzie mogła skorzystać z grup wsparcia dla rodzin osób uzależnionych, nauczyć się radzenia sobie z uzależnieniem męża, stawiania granic, skorzystać z psychoedukacji itp.