Jak postępować z partnerem uzależnionym od hazardu?

moj partner przyznał sie ze gra nie przegrywa dużych sum . Ale uświadomił sobie ze to co robi jest złe i miał odwagę mi to wyznać i poprosić o pomoc żeby wyjsć z nałogu . Jak mam z nim postępować

Witam, Proszę skierować go do grupy dla uzależnionych od hazardu np do tej, która spotyka się w piątkowe popołudnia w Wojewódzkim ośrodku leczenia uzależnień w Gdańsku na ul Zakopiańskiej. Może też skorzystać z pomocy psychoterapeuty- specjalisty terapii uzależnień w prywatnym ośrodku psychologicznym. Jest ich w okolicach Rumi co najmniej kilka.Sprawy nie należy lekceważyć,rozwijające się i nie leczone uzależnienie może doprowadzić do wielu osobistych dramatów. Pozdrawiam

Warto zachęcić do udziału w specjalistycznym leczeniu- terapii uzależnień. Jest to nie tylko najlepszy sposób poradzenia sobie z nałogiem, ale także metoda zapobiegania nawrotom. Przy okazji Pani może skorzystać z psychoedukacji.