Czy mogę być uzależniona od hazardu?

Witam Kiedyś przegrałam dosyć duża sumę w kasynie internetowym, trzy lata ponosze za to konsekwencje splacajac zobowiązania. Nie myslalam o graniu ani razu. Wczoraj wróciła mi ta myśl i znowu zagrałam. Przegrałam wszystko co miałam, nie była to duża kwota ale pieniądze odkładane na wakacje. Po chwili zaczęłam myśleć skąd pozyczyc zeby się odegrać ale nie zrobiłam w końcu tego. Nie wiem skąd nagle ten impuls bo gdy nie mam większej gotówki nie mysle o tym. Pierwszy raz po trzech latach miałam coś odlozenego poszło to na granie. Martwi mnie to czy mam z tym problem

Mgr Ewa Wójcik Psychologia

Witam. Widać, ze tak. Ma Pani z tym problem i radziłabym rozwikłac tą zagadkę, co sie z Pania dzieje, kiedy ma Pani większą kwotę.
Poznawczo Behawioralna terapia powinna pomoc. Analiza myśli i zachowań.
Pozdrawiam!

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Warto byłoby sięgnąć po specjalistyczne wsparcie, w zadbaniu o siebie, do czego Panią mocno zachęcam.

Z życzeniami dla Pani tylko pozytywnych doświadczeń,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605