Od czego może zależeć cena zabiegu skleroterapii?

Witam! Jakiś czas temu miałam wykonywany zabieg skleroterapii piankowej niewydolnych żył przy użyciu 0.5% Aethoxysklerolu. Po zabiegu zaczęłam czytać na temat cen, ja za całość za dwie kończyny zapłaciłam 2tys, od czego ta cena może zależeć? Bo na niektórych forach jest informacja, że taki zabieg mieści się w granicy 700zl. Dodam, że wcześniej się tym nie interesowałam, ponieważ zaufalam lekarzowi i byłam u niego pod stałą kontrola. Pozdrawiam.

Cena zabiegu zależy od rozległości likwidowanego problemu żylnego oraz stopnia skomplikowania procedury. Przed zabiegiem powinna Pani przedyskutować koszty procedury. 700 zł to może być cena leczenia jednej kończyny, przy bardzo niewielkim zaawansowaniu przewlekłej niewydolności żylnej.