Odbijanie po posiłku

Witam. Od paru dni zauważyłem że często w czasie lub po posiłku odbija mi się. Nie mogę tego zahamować. Kupiłem espumisan i pije różne herbaty ziołowe ale na razie bez skutku. Dopowiem tylko że często pije piwo. Może są jakieś sposoby, lekarstwa na zahamowanie tego typu schorzenia. Pozdrawiam

Dzień dobry,

może być to spowodowane szybszym spożywaniem posiłku (łykanie powietrza) lub jest to dwutlenek węgla pochodzący z piwa.
Espumisan nie pomoże Panu na problemy z żołądkiem.
Proszę spożywać posiłki powoli i unikać piwa. Jeżeli problem będzie nadal warto skorzystać z porady gastrologa.
Pozdrawiam