Odchudzanie a wzdęcia brzucha i puchnięcie nóg

Witam, od 2 latach staram się schudnąć, odstawiłam m.in.tabletki antykoncepcyjne(ale muszę do nich wrócić), po nabiale(jogurty,mleko,serki) wylądowałam w szpitalu ze strasznym bólem brzucha, ograniczyłam nabiał, pieczywo jasne, mięso jem raz w tygodniu. Mam pracę siedzącą, szybko się denerwuję i ciągle mam wrażenie, że jestem głodna, a jak coś zjem to mam wzdęty brzuch,a ostatnio puchną mi nogi. Co mi może być, jaką mam zastosować dietę,chcę schudnąć?Wzrost 170cm waga 90kg

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości wymagają wdrożenia kompleksowej diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostycznym.

Witam,
Trudno jest postawić diagnozę nie mając wyników badań. Proszę zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu który pokieruje Panią do specjalisty lub zaleci odpowiednie badania.

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Witam.Proponowałbym udać się do lekarza, na podstawie tego co Pani napisała ciężko jest powiedzieć co Pani dolega.Pozdrawiam