Odchudzanie i różne rozmiary piersi

Witam, Mam 16 lat,ważę 60 kg.Jestem uczennicą średniej szkoły.W tyg mam 9 godz wf (2samobrony,2musztry i 3 wf).Codziennie staram się zdrowo odżywiać ale nie zawsze nie uda mi się skusić na coś słodkiego.Chciała bym schudnąć gdyż moim problemem jest biust.Chodzi oto że jedna pierś jest b a druga c.Bardzo mi to przeszkadza w doborze stanika i czuje się okropnie!Pod biustem mam 78 a w biuście 88cm.Jak mogę szybko schudnąć ?Czy ćwicznia na tę partię wystarczą i dieta ?
16 LAT ponad rok temu

Roma Wojtewicz Dietetyka, Poznań

Witam
Różna wielkość piersi jest dość powszechnym problemem. Samo odchudzanie co prawda może przyczynić się do ich zmniejszenia, jednak niekoniecznie do wyrównania wielkości. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem są regularne ćwiczenia wzmacniające mięśnie tej partii ciała.