Odchudzanie pomimo spożywania słodyczy

Witam Serdecznie. Moja córka odchudza się od listopada schudła ok.18 kg. (14 lat, wzrost 170 cm, 74kg) I tak od tygodnia musi zjeść coś słodkiego i nadal chudnie czy to jest dziwne? Chce jeszcze schudnąć ile powinna jeszcze schudnąć? I co ma jeść żeby pozbyć się oponki z brzuch? I Jakie ma ćwiczenia ma robić zeby pozbyła się brzucha?

Witam,

Najważniejsze, aby córka nie popadła w monotonię i nie zaczęła jeść słodyczy codziennie gdyż to zdecydowanie wpłynie na zaburzenie redukcji masy ciała.
Odnośnie ćwiczeń kształtujący mięśnie brzucha, najlepiej skontaktować się z instruktorem fitness.

Kamila Ziemann Dietetyka

Witam, moze tak byc, ze pomimo malej dawki slodyczy waga nadal bedzie leciala w dol. Pani córka schudła w 4 miesiące 18kg! To bardzo duzo! Za duzo jak na ten wiek... Zamiast zastanawiac sie dlaczego waga leci dalej po spozyciu slodyczy prosze natychmiast udac sie do lekarza i zrobic wszystkie badania, poniewaz gospodarka hormonalnamogla zostac naruszona. Pozdrawiam, Kamila Ziemann

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam, najlepiej Pani zrobi zabierając córkę do dietetyka ( może Pani iść razem z córką), który przeprowadzi badanie, wywiad i wtedy dokładnie odpowie na Pani pytania oraz ustali odpowiednią dietę. Pozdrawiam