Odchudzanie przez ograniczenie jedzenia

mam 21 lat i 1,62 wzrostu.. staram sie ograniczac jedzenie, ale nie do tego stopnia ze odmawiam sobie roznego rodzaju jedzenia, byl czas ze trzymalam dite mż. jednak nie bylo zadnego skutku, nie jem duzo, niestety nie mam stalych por jedzenia ze wgledu na moja tak jaby niewymierna prace, waga stala w miejscu.. ale teraz z dnia bywa wieksza, a czasami i mniejsza.

Witam!
W diecie oprócz kalorii istotne są składniki tj. białko, węglowodany, witaminy czy minerały. Prawidłowa dieta powinna składać się w około 60-55% z węglowodanów (kasze, ryż brązowy, makaron pełnoziarnisty, pieczywo pełnoziarniste), 25-30% z tłuszczu (orzechy, nasiona słonecznika, masło, oleje roślinne) i około 15 % białka (mleko, produkty mleczne, mięso, ryby).
Po dokładniejsze zalecenia żywieniowe zapraszam na stronę http://diet-coaching.xaa.pl/ ;
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska