Odczucia podczas stosunku z prezerwatywie

Czy jeżeli mężczyzna ma 1 stosunek w życiu, który odbywa się w prezerwatywie i nie odczuwa niczego szczególnego bardziej jakby się masturbował niż z kimś uprawiał seks oznacza to że jest wszystko w porządku z jego odczuciami ponieważ użył gumki ?

Dzień dobry!

Na podstawie jednego i pierwszego stosunku seksualnego trudno jest dokonać jakiejkolwiek oceny czy refleksji. Różnego rodzaju trudności, specyficzne doznania czy brak doznań może wynikać własnie z faktu, że jest to początek i z braku doświadczenia.

Nie wyjaśnia Pan, co oznacza "Odczuwa jakby się masturbował niż z kimś uprawiał seks" - czy ma Pan na myśli doznania fizyczne czy emocjonalne? jakiego rodzaju?

Pozdrawiam!