Odczuwanie bólu podczas stosunku u kobiety

Jestem z kobieta juz dluższy czas,od poczatku naszego wspołzycia odczuwa ból podczas stosunku,towarzyszy on od samego poczatku,bywa ze boli ja jak pieszcze ja palcem. Nie sa to problemy z nawilzeniem,ginekologicznie tez jest wszystko ok,co robic. Wiem ze w poprzednich zwiazkach miala jakies zle doswiadczenia ale nie chce wyjawic szczegolow. Jak moge jej pomoc?

Dzień dobry.

Jak Pan sam zauważył, przyczyną bólu podczas stosunku mogą być złe doświadczenia z poprzednich związków partnerki. Szkoda, że nie chce o tym rozmawiać, czasem zwykła szczera rozmowa może mieć pozytywny wpływ na poprawę sytuacji. Wobec tego namawiałbym więc partnerkę na konsultację seksuologiczną i prawdopodobnie terapię, dzięki której mogłaby "przepracować" swoją przeszłość.

Pozdrawiam.