Odczuwanie przyjemności a masturbacja

Mam problem z częstą masturbacją.Robie to codziennie,czasami 2 -3 razy dziennie a czasami co 2 dzień.Ale przejde do rzeczy.Chce wyjść z tego.Wiem mniej więcej jak to zrobić ale czy kiedy uporam się z tym to będe w pełni odczuwał satysfakcje z pożycia seksualnego? Dziękuje za pomoc.

Dzień dobry.

Przekazał Pan zbyt mało informacji, by można było prognozować, czy będzie Pan odczuwał pełną satysfakcję ze współżycia. Masturbacja w częstotliwości, o której Pan pisze, może przyczyniać się do późniejszych problemów seksualnych.

Pozdrawiam.

Witam, wydaje się bardziej prawdopodobne, że tak niż że nie, proszę być dobrej myśli i rozpocząć pracę nad samokontrola w omawianej sferze. trzymam kciuki żeby wszystko dobrze się skończyło.