Odebranie badania PET u 51-latki

Odebrałam badanie Pet i mam następujące opisy Głowa i szyja rozlane wzmożenie aktywności w gruczole tarczowym jak w procesie zapalnym SUVmax=3,8 Klatka piersiowa w płatach górnych obu płuc i w segm. 6 płuca prawego skupiska zagęszczeń drobnoguzkowych z zaznaczonym pobudzeniem metabolicznym SUWmax do 1,6 W obu przypadkach opisano węzły jako niepowiekszone i niepobudzone

Proszę omówić wynik z lekarzem , który zlecił badanie!!! Ja mam za malo danych co do Pani choroby , stanu ogolnego oraz przyczyny wykonywania badania!!! zż