Odgłosy seksu: czy to normalne?

Gdy facet wchodzi we mnie zaczynam wydawać takie dzwięki, a on się wtedy na mnie dziwnie patrzy, jakby myślał, że przez cały seks z nim puszczam bąki, a tak nie jest!!!! To się zdarza przy każdej pozycji i za każdym razem. Jak temu zaradzić? Moje koleżanki mówią, że one tego nie mają. Jak to skończyć?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie!
Odgłosy przypominające oddawanie gazów są stosunkowo często spotykane u kobiet. Najczęściej związane jest to z wieloma penetracjami w trakcie jednego stosunku, głównie podczas wielokrotnej zmiany pozycji. Wiąże się to z wpychaniem powietrza do dróg rodnych przez partnera. Podczas ruchów frykcyjnych partnera dochodzi do wydostawania się wtłoczonego gazu, co daje podobne odgłosy.
Pozdrawiam.