Odpowiednia dieta dla 5-miesięcznego dziecka

Witam ma 5 miesięcznego syna co mogę mu podawać jeść i w jakiś godzinach proszę o jadłospis to moje pierwsze dziecko i potrzebuje pomocy .

Aleksander Ropielewski

Może Pani zacząć wprowadzać produkty dodatkowe jak kszaki, gotowane warzywa, buliony/zupy oraz gotowane mięso. Godzina karmienia zależy od apetytu dziecka. Ważne aby wprowadzać pokarmy pojedynczo.