Odrealnienie po Mefedronie

Pierwszy raz wciągnąłem kreskę (małą) mefedronu. Przez 2 tygodnie ,,Dziwne mam myśli, wcześniej lubiłem samochodem jeździć teraz już boje się prowadzić, skupiam się na coś nie wiem dla czego przebudzam sie w nocy, wstaje rano i pierwsza myśl czy to mi przeszło, i non stop wpatruje sie w jakieś punkty sprawdzając czy to mi przeszło, Czasami jest tak że myślę że mi to przeszło, ale to samo wchodzi mi do umysłu i stres czy w ogóle to mi przejdzie. Jak prowadzę samochód boje się że coś mi odbije :(

Trudno jednoznacznie z opisu stwierdzić, konieczna okazać się może dłuższa obserwacja oraz konsultacja psychiatryczna lub/i neurologiczna.