Zapytaj lekarza

7 4 0 , 8 1 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Powrót pacjenta oddziału psychiatrycznego do domu

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Opisane przez Pana objawy jak najbardziej mogą być wynikiem niekorzystnego działania mefedronu. Nie ma jednak takiej możliwości, by potwierdzić taką diagnozę w ramach porady internetowej. Zdecydowanie proszę nie stosować żadnych leków na własną rękę. Sugeruję konsultację u specjalisty psychiatry.

0

Witam,
radziłabym konsultację ze specjalistą, nie znam leków bez recepty, zresztą nie warto iść w tym kierunku. Warto natomiast swój stan skonsultować ze specjalistą, niestety używki mogą prowokować psychozy, ale nawet gdyby przytrafił się Panu pojedynczy epizod psychotyczny to jeszcze nie musi to oznaczać niczego strasznego, przy odpowiednio wczesnej diagnozie i interwencji sprawa może przebiec na prawdę pomyślnie! Zachęcam do odwiedzenia profesjonalisty w celu dokładnej diagnozy, może Pan taką zapewne otrzymać u lekarza psychiatry może w Poradniach Zdrowia Psychicznego. Pozdrawiam.

Psycholog posiadający specjalizację z psychologii klinicznej oraz neuropsychologii.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy