Co oznaczają takie stany w wieku 27 lat?

Często jak jestem gdzieś w kolejce do lekarza, lub pod wpływem silnego stresu mam dziwne stany tracę świadomość i kontakt z otoczeniem,nie rozumiem co ktoś do mnie wtedy mówi ani co się dzieje wkoło. Dopiero musi jakiś czas minąć zanim dojdę do siebie Kiedyś nawet kumpel widział co się zemną działo wołał coś do mnie a ja byłem w jakiejś ekstazie. Od wielu lat biorę silne leki przeciwlękowe , ale mimo to mam takie stany. Zastanawiam się jak wygląda atak psychozy i jak rozróznić go od ataku paniki wogóle.
MĘŻCZYZNA, 27 LAT 9 miesięcy temu

Dzień dobry,

zachęcam do skonsultowania tych objawów z psychiatrą. Wskazują one raczej na atak paniki niż na psychozę. skoro takie stany występują możliwe że uodpornił się Pan na działanie leków. Zachęcam również do podjęcia psychoterapii która może pomóc w radzeniu sobie z wymienionymi objawami. Pozdrawiam