Zaburzenia i poczucie odrealnienia po zażyciu Acodinu

Potrzebuje pomocy raz jak brałem 30 tabletek Acodinu naraz było tak samo. Tydzień temu wziąłem malutką kreskę ,,Mefedronu" i dalej mam takie zchizy nie wiem co robić jakbym inaczej myślał zupełnie. Taki inny tok myślenia, dodam że po acodinie mi przeszło po 3-4 dniach, a teraz myśle że rzuciło mi sie na dobre na mózg Proszę Potrzebuje pomocy !

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wskazują na konieczność pilnej konsultacji z lekarzem psychiatrą! Proszę nie zwlekać, tylko niezwłocznie udać się do lekarza na bezpośrednią wizytę!