Odźwiernik kształtny drożny, dwunastnica bez zmian

witam . wyniki endoskopowa biopsja żołądka z 2 lub więcej badaniami hist pat ,Przełyk i wpust bez zmian Jeziorko przeciętnie obfite ,szarawe mętne Ściany żołądka podatne na rozdymanie powietrzem Perystaltyka zachowana.Błona śluzowa żołądka jednolicie umiarkowanie rumieniowo zmieniona nacz 1 , 2 z antrum nacz.2 wys, 1 , 2 ,z trzonu Odżwiernik kształtny drożny Dwunastnica bez zmian Test urazowy na obecnosć Hp wynik ujemny . Wynik mężczyzny lat 55 Bardzo proszę o interpretacje wyników

opis badania wskazuje na zapalenie blony sluzowej żoładka (nie ma podejrzen nowotworowych) - konieczne leczenie lekami i dieta, kontrola wycinkow i regularna opieka gastroenterologa.

Szczegółowo powinien omówić z Panem ten wynik lekarz , który kierowal/wykonał badanie! W opisie nie ma mowy o podejrzeniu nowotworu(bo pewnie głównie tym jest Pan zaniepokojony). zż