Ognisko o zmiennej echogeniczności w przydatkach

Co oznacza w przydatkach lewych ognisko o zmiennej echogeniczności o wymiarach85mm/72mm bez patologicznego unaczynienia

Aleksander Ropielewski

Oznacza to zmianę z tkanki o innej budowie niż tkanka jajnika. Jaka to dokładnie zmiana nie wiadomo. Duża szansa, że jest to zmiana łagodna ponieważ nie ma cech ukrwienia charakterystycznych dla zmian złośliwych.

Marek Pabian

Witam serdecznie,
oznacza to obecność guza - prawdopodobnie łagodnego.
Pozdrawiam serdecznie,Marek Pabian