Ognisko oponiakowe przylegające do prawobocznej powierzchni sierpa mózgu
Proszę o konsultacje co to znaczy w rezonansie mag głowy: do prawobocznej powierzchni sierpa mózgu w okolicy czołowej przylega ognisko oponiakowe o postawie ok.15mm na 15mm i wymiarze dwubocznym ok.7mm??? Czy to jest nowotwór? Proszę o pomoc.

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Oponiak jest zmianą łagodną. Niemniej jednak wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.