Omdlenia nastolatki z hipoglikemią

18-letnia córka traci przytomność w szkole, wyniki świadczą o hipoglikemii- krzywa cukrowa z 02.10.14 na czczo 81 po godz. 99, po 2 godz. 84,3. Zalecana dieta bogata w błonnik, powoduje niestrawność, bóle brzucha, nie chce wtedy jeść i powstaje błędne koło. Wyniki TSH, morfologia i USG jamy brzusznej wraz z trzustką prawidłowe. Obfite, bolesne miesiączki regulowane lek. duphaston. Nadal nie znamy przyczyny. Jakie badania jeszcze zrobić? Gdzie szukać fachowej pomocy, bo jej lekarze są bezradni

Zaczalbym od dużych dawek probiotykow. Potem eliminowalbym cukry proste z diety na rzecz białka tłuszczu i cukrów złożonych. Można dodać inuline i glutamina